Latvijas pārstāvis Ernests Zēbolds ceturtdien Eiropas spēļu finālā BMX frīstailā izcīnīja ceturto vietu.

Zēbolds, finālā veicot divus braucienus, savā labākajā braucienā nopelnīja 84,50 punktus, kas deva ceturto vietu 12 finālā startējušo sportistu konkurencē.

Uzvaru izcīnīja Lielbritānijas pārstāvis Kīrans Reilijs, kurš tika pie 92,33 punktiem.

Francūzis Antonī Žanžans otrajā braucienā startēja pēdējais un, nopelnot 90,80 punktus, lika noslīdēt Zēboldam uz ceturto vietu, kamēr pats pēc 53,33 punktiem pirmajā braucienā spēja pakāpties uz otro pozīciju.

Labāko trijnieku noslēdza uzvarētāja tautietis Deklans Brukss ar 87,40 punktiem.

Trešdien kvalifikācijā Zēbolds divos braucienos vidēji sakrāja 77,5 punktus un ierindojās septītajā vietā, kamēr Tomass Grīnbergs ar vidējo rādītāju 70,33 punkti viņš ieņēma 16.vietu 29 sportistu konkurencē.