12,5 kilometru individuālajā disciplīnā Kondrašovs četrreiz kļūdījās šautuvē un no uzvarētāja krieva Oļega Domičeka atpalika par piecām minūtēm un 44 sekundēm. 56.vietu ar piecām kļūdām ugunslīnijā izcīnīja Imants Maļina, kurš no uzvarētāja atpalika par sešām minūtēm un 26,3 sekundēm. Trešais Latvijas pārstāvis Aleksandrs Kuzņecovs ar deviņām kļūdām šautuvē finišēja deviņas minūtes un 20,4 sekundes aiz Domičeva.

Domičevs šautuvē kļūdījās divreiz un distanci beidza 34 minūtēs un 9,4 sekundēs. Otro vietu ieņēma austrietis Lukass Haslingers, kurš arī netrāpīja diviem mērķiem un no uzvarētāja atpalika 13,6 sekundes, bet trešo - francūzis Matjē Garsia, kurš trīsreiz šāva garām mērķim un atpalika no pirmās vietas par 54,9 sekundēm.

Sievietēm 10 kilometru individuālajā distancē arī uzvarēja Krievijas biatloniste - Aļona Mohova, kura ar divām kļūdām šautuvē finišēja pēc 32 mionūtēm un 26,7 sekundēm. Otrā bija francūziete Žanna Rišāra, kura ar divām kļūdām šaušanā no uzvarētājas atpalika par minūti un 3,8 sekundēm, trešā - baltkrieviete Jūlija Kovaļevska ar trim kļūdām ugunslīnijā un minūes un 32,8 sekunžu atpalicību no pirmās vietas.

Labākā no Latvijas biatlonistēm bija Līva Sahno, kura ar piecām kļūdām šaušanā no uzvarētājas atpalika par septiņām minūtēm un 39,4 sekundēm. Viena aiz otras 97 biatlonistu konkurencē sarindojās Signe Miķelsone un Anastasija Ņedaivodina, kuras ieņēma attiecīgi 81. un 82.vietu. Miķelsone desmitreiz kļūdījās šaušanā, garām raidot katru otro šāvienu, un no līderes atpalika par 11 minūtēm un 45 sekundēm, bet Ņedaivodina ar septiņiem "pūdeļiem" no komandasbiedrenes atpalika par 26,9 punktiem.

Svētdien uz starta jaukto pāru stafetē dosies arī Latvijas komanda.

Kērlingā Latvijas komanda, kurā startē Ričards Vonda, Eduards Seļiverstovs, Anna Lasmane un Ērika Patrīcija Bitmete, ar rezultātu 0:7 piekāpās Čehijai un ASV.

Svētdien latvieši tiksies ar Itāliju.

Tikmēr 3x3 jaukto valstu hokeja komandu turnīrā vārtsardze Jeļizaveta Stadņika pelēkās komandas sastāvā aizvadījusi pirmās trīs spēles, kurās ar 5:11 un 7:9 tika atzīts dzeltenās un zilās komandas pārākums, bet ar 9:7 tika pārvarēta brūnā komanda.

Latvija spēlēs ir pārstāvēta ar 30 sportistiem deviņos sporta veidos – biatlonā, bobslejā, skeletonā, kamaniņu sportā, distanču un kalnu slēpošanā, šorttrekā, kērlingā, kā arī 3x3 jaukto komandu hokeja turnīrā.

Lielākā pārstāvniecība ir kamaniņu sportā, kur ir pilna komanda – septiņi sportisti, biatlonā startē seši jaunie sportisti, pa diviem pārstāvjiem ir bobslejā un skeletonā. Distanču un kalnu slēpošanas sacensībās startē attiecīgi četri un divi jaunie slēpotāji, kērlinga turnīrā jauktajām komandām piedalās četri sportisti, šorttrekā – divi, bet viena pārstāve ir 3x3 jaukto komandu hokeja turnīrā, kur komandas tiek veidotas no vairāku valstu sportistiem un Latvijas pārstāve ir vārtsardze.

III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles Šveices pilsētā Lozannā norisināsies no 9. – 22.janvārim.Kopumā sacensībās piedalīsies vairāk kā 1100 jauno sportistu no 70 pasaules valstīm, vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Olimpisko spēļu sacensību programmā ir iekļauti 8 ziemas sporta veidu 16 disciplīnas un tiks sadalīts 81 medaļu komplekts.

Līdztekus sporta sacensībām norisināsies arī īpaša kultūras un izglītības programma, kuras mērķis ir veicināt Olimpiskās vērtības, kā arī viedokļu un pieredzes apmaiņu starp dažādām kultūrām, padarot Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles par unikālu sporta un kultūras festivālu.

Jāpiezīmē, ka Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs iepriekš ir startējuši tādi tagad zināmi sportisti kā kamaniņu braucēji Ulla Zirne, Riks Kristens Rozītis un Kristers Aparjods, bobsleja pilots Oskars Ķibermanis, daiļslidotāji Deniss Vasiļjevs un Diāna Ņikitina, kā arī distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka.

Ar Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas sportistu rezultātiem varēs iepazīties un fotogalerijas no sacensību norises vietām varēs aplūkot LOK oficiālajā mājaslapā internetā: olimpiade.lv.

III Jaunatnes ziemas Olimpisko spēļu oficiālā mājaslapa internetā: lausanne2020.sport/en.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Grindeks” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.