Kristians Kārlsbergs ceturtdien Itālijā Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādē biatlona sacensībās ierindojās 38.vietā 12,5 kilometru individuālajā distancē, bet sieviešu sacensībās desmit kilometru distancē augstāko vietu no Latvijas biatlonistēm izcīnīja Estere Volfa, kura finišēja 39.vietā.

Kārlsbergs ar septiņām kļūdām šaušanā finišēja septiņas minūtes un 20,2 sekundes aiz uzvarētāja slovēņa Pavela Trojera, kurš šaušanā kļūdījās vienreiz.

Otro vietu ieņēma Slovākijas biatlonists M.Adamovs, kurš neaizvēra divus no 20 mērķiem un uzvarētājam zaudēja minūti un 31,4 sekundes, bet trešo vietu - francūzis Gijoms Puaro, kurš arī divreiz kļūdījās šaušanā.

53.vietu ar astoņām kļūdām šaušanā ieņēma Aleksis Samcevičs (+8:56,0), bet 64.vietu 69 sportistu konkurencē - Matīss Meirāns, kurš neaizvēra deviņus no 20 mērķiem (+11:27,0).

Jau ziņots, ka otrdien 7,5 kilometru sprintā Samcevičs ierindojās 36.vietā, Meirāns - 47., bet Kārlsbergs - 54.vietā.

Ceturtdien desmit kilometru individuālajā distancē sievietēm Volfa šaušanā pieļāva sešas kļūdas, finišējot septiņas minūtes un 25,2 sekundes aiz uzvarētājas vācietes Julijas Tannheimeres, kura šaušanā kļūdījās trīsreiz.

Tannheimere par 9,8 sekundēm apsteidza francūzieti Valdiju Galmasi-Pulēnu, kura netrāpīja vienā mērķī, un par minūti un 8,9 sekundēm - ukrainieti Oleksandru Merkušinu, kura nopūdelēja četrus šāvienus.

46.vietu 59 sportistu konkurencē ieņēma Elza Bleidele, kura ugunslīnijā kļūdījās deviņas reizes un uzvarētājai zaudēja deviņas minūtes un 12,5 sekundes.