Latvijas sportists Pāvels Švecovs sestdien Parīzes olimpisko spēļu modernās pieccīņas sacensībās ieņēma 17.vietu.

Švecovs sakrāja 1452 punktus, bet par čempionu ar pasaules rekordu 1555 punktiem kļuva ēģiptietis Ahmeds Elgendi.

Otrais ar 1542 punktiem bija japānis Taišu Sato, bet trešais ar 1536 punktiem - itālis Džordžo Malans.

Konkūrā Latvijas sportists nopelnīja 279 punktus, ieņemot 16.vietu 18 finālistu vidū. Seši sportisti trasi veica bez kļūdām un sakrāja pa 300 punktiem.

Paukošanas bonusa kārtā viņam neizdevās uzvarēt vienīgajā cīņā, saglabājot pusfinālā iegūtos 240 punktus un saglabājot trešo vietu šajā disciplīnā. Par uzvarētāju šajā disciplīnā ar 245 punktiem kļuva Elgendi.

Peldēšanā Švecovs 200 metrus brīvajā stilā veica divās minūtēs un 3,71 sekundē, sakrājot 303 punktus un ieņemot desmito vietu šajā disciplīnā.

Labāko rezultātu minūte un 57,52 sekundes sasniedza britu sportists Džozefs Čongs, sakrājot 315 punktus.

Pēc trim disciplīnām Švecovs ar 822 punktiem ieņēma astoto vietu.

Līderis ar 857 punktiem bija Elendi.

Skriešanas un šaušanas kombinācijā Švecovs atkāpās uz 17.vietu.

Jau ziņots, ka savā pusfinālā piektdien Švecovs finišēja piektais un nodrošināja vietu finālā, kur iekļuva pa deviņiem labākajiem sportistiem no abiem pusfināliem.

Švecovs otro reizi startē olimpiskajās spēlēs. Pirms trim gadiem Tokijā viņš ieņēma 14.vietu.