Latvijas Gada balva sportā LTV1 23. decembrī pulksten 21.15

Vai Soču Olimpisko spēļu sudraba medaļniekam [olympian id="502" name="Martinam Dukuram"] izdosies otro reizi pēc kārtas kļūt par Latvijas Labāko sportistu? Vai autosporta pasauli pārsteigušā rallijkrosa debitanta Reiņa Nitiša bronzas medaļa pasaules čempionātā būs pietiekams arguments, lai viņš pārspētu tenisistu [olympian id="458" name="Ernestu Gulbi"] un biatlonistu [olympian id="559" name="Andreju Rastorgujevu"] un tiktu pie populārākā sportista balvas? Kura ir labākā komanda, svarīgākais sporta notikums Latvijā un uzlecošā zvaigzne? Atbildes uz visiem jautājumiem uzzināsim otrdien, 23. decembra vakarā plkst. 21.15 LTV1 kanālā Latvijas Gada Balvas Sportā 2014 apbalvošanas ceremonijā.

Šogad kultūras pilī Ziemeļblāzma notiekošais noslēguma pasākums būs jautrāks kā ierasts, un to caurvīs stāsts par sportista dzīves divām pusēm. Vienā pusē skarbais ikdienas darbs treniņos, bet otrā – šī darba saldie augļi, stāvot uz goda pjedestāla un saņemot medaļas. Skatītājus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs grupas Carnival Youth, Dzelzs Vilks un BIG AL & Jokers ar atraktīvo lietuvieti Aļģirdas Šuminskas priekšgalā. Par sportisku noskaņu gādās gaisa akrobāti, vingrotāji un citi spēka paraugdemonstrējumu meistari. Divus stundu garajā pasākumā, kura režisors ir Pauls Timrots, balvu pasniedzēju vidū redzēsim tautā iemīļotus aktierus, uzņēmējus un nopelniem bagātus sportistus. Ceremoniju vadīs Nacionālā teātra aktieris, leģendārās filmas par basketbolu - Sapņu komanda varonis Jānis Vimba un Dailes teātra aktrise Lidija Pupure.

Gada Balvas Sportā 2014 noslēguma ceremonijā pavisam tiks piešķirtas balvas 16 kategorijās: Labākais Latvijas sportists, Labākā Latvijas sportiste, Labākais tehnisko sporta veidu sportists, Labākais Latvijas treneris, Labākā Latvijas sporta spēļu komanda, Labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos, Gada uzlecošā zvaigzne, Gada sporta notikums Latvijā, Par cīņas gribu, Paraugs sportā, Gada sporta skolotājs, Latvijas Paralimpiskās komitejas speciālbalva, Mūža ieguldījums Latvijas sportā, Latvijas populārākais sportists, LOK speciālbalva, Latvijas Televīzijas speciālbalva.

LOK un Igo Japiņa Sporta aģentūra nozīmīgāko sporta balvu pasniegšanas ceremoniju Latvijas Gada Balva Sportā rīko jau 10. reizi. Tradicionāli ar svinīgo ceremoniju tiek pielikts punkts aizejošajam sporta gadam, sveikti valsts izcilākie sportisti, treneri un komandas, kā arī atzīmēti spilgtākie sporta notikumi. Latvijas Gada Balva Sportā notiek sadarbībā ar pasākuma partneriem – A/S Latvijas Dzelzceļš, Rīgas Brīvostas pārvalde un Interbaltija, LOK ģenerālsponsoriem – SIA Latvijas Mobilais Telefons un A/S Latvijas Valsts meži, LOK sponsoriem – A/S Swedbank un A/S Latvijas Gāze, LOK sadarbības partneriem – Moller auto Krasta un LDz Ritošā sastāva serviss.