Latvijas pilots Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Dāvi Spriņģi, Matīsu Mikni un Edgaru Nemmi svētdien Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnīja piekto vietu bobslejā četriniekiem, kamēr par olimpisko čempionu kļuva vācietis Frančesko Frīdrihs.

Pēc četriem braucieniem pārliecinoši uzvarēja Frīdriha ekipāža, kas četru braucienu summā finišēja trīs minūtēs un 54,3 un trijos no četriem braucieniem bija ātrākā.

Otro vietu ieņēma Vācijas pilota Johannesa Lohnera četrinieks, zaudējot 0,37 sekundes, bet bronzas godalgu izcīnīja kanādietis Džastins Kripss, piekāpjoties čempionam 0,79 sekundes.

Ķibermaņa ekipāža pirms pēdējā brauciena ieņēma piekto vietu. Noslēdzošajā braucienā Latvijas ekipāža pieļāva nelielu kļūdu trases vidusdaļā, taču tas  četru braucienu summā finišēja trīs minūtēs un 55,27 sekundēs, atpaliekot 0,97 sekundes no Frīdriha četrinieka, kamēr līdz bronzas godalgām pietrūka 0,18 sekundes.

Pirmajos trijos braucienos startēja 28 ekipāžas, bet pēdējam braucienam kvalificējās 20 ātrākie četrinieki.

Sestdien pirmajā braucienā latvieši ierindojās septītajā vietā, bet otrajā sasniedza otro labāko rezultātu, kas summā deva piekto vietu 0,56 sekundes aiz līdera vācieša Frančesko Frīdriha pilotētā četrinieka.

2018.gadā Phjončhanas olimpiskajās spēlēs triumfēja Frīdriha ekipāža, bet dalītu otro vietu ieņēma Dienvidkorejieša Vona Jondžona un vācieša Niko Valtera pilotētie kvarteti.

Divnieku sacensībās Ķibermanis un Miknis bija devītie, bet Emīls Cipulis un Nemme - 17..